Kurumsal - 2MK Mimarlik
  • Telefon: 0232 502 39 39
  • Email us: info@2mkmimarlik.com
  • Çalışma Saatleri: 09:00-18:00

Kurumsal

2MK Mimarlık - Sınırları Zorlayın...


Kurulduğumuz günden bugüne kadar edindiğimiz bilgi birikim ve tecrübelerimizle sürekli yeniliklere imza atan firmamızın bu kadar başarılı olma sebebi gelişen teknolojiye sürekli uyum sağlamak, verimli iş gücü, en zor olanı başarmaya çalışmak hedefimiz olmasıdır.

Hizmetlerimiz
Mimari ve teknik açıdan en ileri teknolojiyi kullanarak ve müşteri memnuniyeti ön planda tutarak Daire, Villa, Rezidans, Cafe, Ofis, Mağaza ve Restoran gibi hem özel alan hem sosyal yaşam alan projeleri tasarlıyor, üretiyor ve müşteri istekleri doğrultusunda istenirse uygulamaya geçiriyoruz.
Misyonumuz
En ileri teknoloji yöntemleri ile zamanında teslim, zamanın ve geleceğin ihtiyaçlarına cevap verebilecek sektörün en iyi hizmetini ve müşterilerin isteklerini cevaplayabilecek projeler üretmek firmamızın misyonudur.
Vizyonumuz
İnşaat sektörünün tüm gereksinimlerini kurumsal iş anlayışı ile birleştirerek, başarılarımız ile sektörde lider konumunda olma hedefi ile her geçen gün daha da büyümek ve ülkemize kazanç ve değer sağlamak, kalitemizden ödün vermemek vazgeçilmez vizyonumuzdur.