TÜM HİZMETLERİMİZ - 2MK Mimarlik
  • Telefon: 0232 502 39 39
  • Email us: info@2mkmimarlik.com
  • Çalışma Saatleri: 09:00-18:00

TÜM HİZMETLERİMİZ

  • Home
  • /
  • TÜM HİZMETLERİMİZ

Otel Tasarımı

Otel İç mimarlık alanında profesyonel ve kaliteli hizmetler sunan firmamız, tüm yapıların iç mimarlık ve dekorasyon işlemlerini güvenle yapıyor. Konut, işyeri, villa, ofis ve restoran gibi birçok yapının iç mimarisi özel şekilde planlanarak en uygun dekorasyonlar hazırlanır. Özellikle lüks otellerin mimarisi ile yakından ilgilenen firmamız, özel tasarımlar üreterek şıklık yaratmayı başarıyor. İnternet sitemiz aracılığıyla bizlere [...]
Read More

Cafe Restoran Tasarımı

Cafe Restoran Mimari anlayışının farkı ile adından söz ettiren firmamız sizlere en özel ortamları yaratmak için özveri içerisinde çalışıyor. Bir mimari firması olarak ihtiyacınız olanı sizden dinliyor ve yapılabilecek olan en iyisini yapmak için canla başla çalışıyoruz. Genel olarak her türlü mimari tasarım işini gerçekleştirirken cafe restoran mimarisi konusunda farklı tasarımlarımızla ilgi çekecek alanlar yaratıyoruz. [...]
Read More

Villa / Ev Tasarımı

Site mimarisini üstlendiği mekanın, her odasını ayrı birer proje olarak ele alıyor. En uygun fiyata, maksimum fayda prensibiyle hareket ediliyor. Odaların birbirleriyle uyumundan çok, işlevleri ve görünümleri öne çıkarılıyor.

Read More

Hastane Tasarımı

Hasta odaları, bekleme salonları ve hasta kabul birimleri gibi yerlerin iyi dizayn edilmesi gerekir. Bu yüzden hastane inşaatlarında iç mimar seçimine çok dikkat edilmelidir.

Read More

Kişiye Özel Ofis

Kişiye özel mimari tasarımlar yaparak, ihtiyaçlar ve istekler doğrultusunda yaşam alanları sunuyoruz. Ev, villa, mağaza, ofis, rezidans, restoran, cafe gibi mekanların dizaynı ve tasarım aşamasında en özel fikirlerimizle fark yaratıyoruz.

Read More

Mağaza Tasarımı

Evlerde, ofislerde ya da mağazalarda iç ortamın ilgi çekici ve önemli olduğu görülüyor. Mağazaların dizayn ve dekorasyonu konusunda büyük firmaların kaliteli ortamlar yarattığı görülüyor.

Read More